K našim řezacím strojům nabízíme nezbytné příslušenství, tak abychom Vám mohli dodat kompletní řezací pracoviště. Spolupracujeme s dlouhodobě spolehlivými výrobci a dodavateli, u kterých klademe velký důraz na servisní zabezpečení.

PLAZMOVÉ ZDROJE

Accessories.png

Nabízíme plazmové jednotky podle požadavku výrobní technologie zákazníka. Naše stroje můžeme osadit jak standardní vzduchovou plazmou tak také plazmovým zdrojem s technologií pro přesné řezání a automatickou plynovou konzolí.

ŘEZACÍ STOLY

řezací stoly.png

Řezací materiálové stoly dodáváme podle použité technologie řezání a tloušťky řezaného materiálu. Sekční konstrukce s automatickým otvíráním jednotlivých sekcí umožňuje velmi efektivně odsávat vzniklé zplodiny vzniklé při procesu řezání.

FILTRAČNÍ JEDNOTKY

filtrační_jednotky_.png

Odsávací a filtrační jednotky jsou v dnešní době nezbytnou součástí kompletního řezacího pracoviště. Navrhujeme řešení pro spolehlivou filtraci a zároveň návratem teplého vzduchu zpět do výrobních prostor.

CAD/CAM SYSTÉMY

CADCAM_systémy_.png

CAD/CAM systém je neoddělitelnou součástí řezacího stroje. Dodáváme jak jednoduché a cenově výhodné programovací softwary tak kompletní profesionální systémy navržené pro speciální aplikace.

KOMPRESORY

kompresor_edited.png

Plazmové zdroje, filtrační jednotky a stoly vyžadují dodávku čistého stlačeného vzduchu s předepsanou kapacitou. Navrhneme a dodáme Vám odpovídající kompresor se sušičkou, zásobníkem a potřebným příslušenstvím.